Camping Bella Austria
Österreich, Bezirk Murau, Sankt Peter Am Kammersberg - Auf der Karte ansehen 12 Kundenbewertungen Informationen über den Campingplatz

Bewertungen des Campingplatzes im Detail
Bewertung (12)
Bewertungen, die nicht älter als drei Jahre sind und einer Überprüfung unterzogen wurden. Mehr InformationenDer Spielplatz und der Streichelzoo
Die Poolanlage
Der Spielplatz und der Streichelzoo
Die Poolanlage
Laden
Restaurant was prima
Tip: De camping klaar maken voor het kampeerseizoen. Om te beginnen paden aanvullen met grind en gras maaien. Camping is ondergeschikt aan huur accomodaties.
Dat wij als campinggasten ons welkom voelen en de camping klaar is voor gebruik.
Slecht onderhoud, gras stond hoog en vol met hoge paardenstekken. Paden (grind) vol grote kuilen, waardoor diepe plassen. Douches gaven koud water. Camping was leeg, de plekken die we konden kiezen waren door de drassige grond niet te gebruiken. Het leek alsof de camping nog niet klaar was voor het kampeerseizoen. Helaas hadden we gereserveerd voor 4 nachten, maar hebben auto en caravan langs het pad in de rijrichting gezet en zijn na 1 nacht vertrokken.
Laden
De mensen aan de receptie zijn niet heel erg behulpzaam, wel vriendelijk maar ook net wat nodig is om niet onvriendelijk betiteld te worden. Voor kleine kinderen een leuke camping. Beetje meer voor alternatievelingen geschikte camping.
Als mensen door omstandigheden eerder moeten vertrekken is enige coulance welkom. De douche en wc gebouwen doen wat luguber aan. Er is in de directe buurt weinig te doen. Murau is het eerste grotere dorp wat ook erg doods is. Hou je van leven in de brouwerij, mooie steden en bergwandelingen waarbij je met de gondel een mooi gebied in gaat dan moet je hier vooral NIET heen gaan. Steiermark vinden wij het minst mooie gedeelte van Oostenrijk qua levendigheid en gezelligheid. Tirol en Karinthië zijn dan betere opties.
Prima plek, niks op aan te merken.
Jammer dat er geen wateraansluiting op de plek was maar deze was wel twee plekken verder dus nog wel te doen.
Laden
Alles voorzieningen waren netjes en schoon. Het kinderboerderijtje wat er bij zit erg leuk voor kleine kinderen. En het zwembad was prima niet groot maar netjes schoon.
Wij waren met de auto en caravan. Stroom punt zat wat ver dus een lange kabel is aan te raden. Plek was verder ruim.
Laden
De omgeving op de camping het zwembad was een heerlijke verkoelin.
Nvt
Wij hadden een ruime plaatsen en niet ver van het sanitair
Nvt
Laden
Het was koud maar het verblijf was netjes en het eten in het restaurant heerlijk
Zag er goed uit maar te koud voor in het najaar
Laden
Prima verblijf voor een paar dagen
Wifi bij onze stacaravan was van goede kwaliteit
Voor verwarming/airco moest je 5.- per dag voor betalen beetje jammer
Laden
Omgeving
Stacaravan van ons was saai en simpel, kussens vol schimmel.
Boek via een organisatie, die stacaravans waren beter en mooier ingericht
Bedden niet fijn, we hadden via de camping zelf geboekt
Laden
Parc de jeux, animaux et piscine pour les enfants
Très grand emplacement enherbé avec eau et électricité à disposition sur place
La piscine est marquée chauffée sur le site mais je ne pense pas
Laden
Plekken waren goed en toilet en douche gelegenheden ook.
Leuke camping voor jonge gezinnen
Leuk voor paar dagen
Laden
Milí lidé,dobrá komunikace
Krásné misto
Laden
Gezellige sfeer onder de campinggasten. Veel Nederlanders. Broodjesservice, restaurant en (niet verwarmd) zwembad.
De verharding van de paden (kuilen) en waterafvoer op de campingplaatsen verdiend aandacht.
Eigen caravan
Laden
Laden